Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.469 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 30 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | EU 220V50HZ |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 220V 50HZ |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.