Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 52 × 85 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | NEW |
| Function | 1.34KW |
| Certification | none |
| Type | Commercial Popcorn Maker |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1.34KW |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Popcorn Machine |
| Voltage: | 220V |
| Size | 56X43X77CM |
| Power | 1.34KW |
| color | red |
Instock
There are no reviews yet.