Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | With Switch Control |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1100w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | Pink Bunny/Pink Bunny |
| Model | BM-301 |
| Color classification | Red, Doraemon. |
| 3C certificate number | 2020150712031398 |
Instock
There are no reviews yet.