Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 12 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Overheat Protection |
| Certification | CE |
| Type | Hot Air Popcorn Maker |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | ormismart |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.