Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 53 × 66 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | ASQ-ONE |
| Function | Overheat Protection, With Butter Melting Container, With Switch Control |
| Certification | CCC |
| Type | Hot Air Popcorn Maker |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.