Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 450w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | Jin Zheng |
| Model | BX-001 |
| place of origin | Chinese mainland |
| voltage | 220V |
| place of purchase | Chinese mainland |
| Popcorn machine type | other |
Instock
There are no reviews yet.