Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 32 × 52 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110V/220V |
| Power (W) | 300W |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Power | 300W |
| Product Dimension | 240x275x475 mm / 9.4×10.8×18.7 inch |
| Product Weight | 3.25 kg / 7.2 lbs |
Instock
There are no reviews yet.