Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 21.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 40 × 67 cm |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 850W |
| Brand Name | VEVOR, VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | AC 120V/60Hz |
| Kettle Capacity | 8/12 Oz |
| Total Power | 850 W.1440 W |
| Heating Method | SUS304 Heating Tube |
| Kettle Material | 304 Stainless Steel |
| Door Material | Tempered Glass |
| Production | 48 Cups per Batch (384 Oz), 80 Cups per Batch (640 Oz) |
Instock
There are no reviews yet.