Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 85 × 140 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | |
| Hot Plate Surface | Solid Hotplate |
| Housing | Metal |
| Model Number | BCFP010 |
| Certification | ce |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | FirnFose |
| Origin | Mainland China |
| Usage | Outdoor Heating Bbq |
| Shape | Round |
| Size | Dia 75 x 125.73 H |
| Color | Black |
| Material | 0.8 mm thickness cold-rolled steel |
| Type | Fire Pits |
| Product name | Outdoor Firepit |
| Fuel | Charcoal, Wood log |
| Package | 1pcs/master carton |
Instock
There are no reviews yet.