Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 65 × 64 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | BRSM-600, BRSM-600 |
| Certification | Other |
| Installation | Other |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| product number | GL0874 |
| Name | Electric surface stove |
| Voltage | 220v/50HZ |
| Net weight | about 48kg |
| Size | 600*480*530mm |
| Note | Available in Chinese and English |
Instock
There are no reviews yet.