Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 100 × 110 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | 1 Year, 1 year |
| Operating Language | English |
| App-Controlled | NO |
| logo/pattern | Laser Printing |
| Installation | Freestanding |
| Hot Plate Surface | Solid Hotplate |
| Housing | stainless steel |
| Power (W) | 16000 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | BN900-E803B |
| Type | Commercial Hot Plate |
| Function | temperature control |
| Product name | High efficiency 4 burner electric cooking range |
| Material | Stainless steel housing + EGO hot plate |
| Dimensions(W*D*H) | 800*953*970mm |
| Power source | Electric |
| Voltage | 380V/50HZ |
| Power | 16KW |
| Buners | 4 burners |
| Net weight | 79KG |
Instock
There are no reviews yet.