Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 70 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 74 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Hot Plate Surface | Coil Hotplate |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Model Number | NP-10 |
| Certification | ce |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | CANDIMILL |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Pizza Oven |
| Power | 3.4KW |
| Net weight | 35KG |
| Size | 690*660*435mm |
Instock
There are no reviews yet.