Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.411 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 24 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Electric Countertop Single Burner |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.