Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.757 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 230V |
| Hot Plate Surface | Solid Hotplate |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Model Number | A6HB8QQ100298 |
| Certification | none |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | Kemei |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.