Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 32 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | AC220V |
| Hot Plate Surface | Coil Hotplate |
| Housing | Metal |
| Certification | CB, ce, CSA, EMC, EMF, LFGB, ROHS, SASO, UR, CE |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | SenHuaYan |
| Origin | Mainland China |
| Name | Hot plate |
| Heating mode | Chassis |
| Power | 800W+800W |
| Specification | 2-3 people |
| Model | DKL-C15G1 |
| Energy efficiency grade | Level 2 |
| Electric oven power | 801W (inclusive)-1200W (inclusive) |
| Control mode | Manual |
| With a grill or not | Yes |
| Operation mode | Manual control |
| Product Size | 555 x 269 x 175mm |
| Type of ovenware | Flat baking pan |
| Type of intelligence | Intelligence is not supported. |
| Baking tray size | 301x232x25mm |
| Frequency | 50Hz |
Instock
There are no reviews yet.