Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 20 cm |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| power | 1000W and above |
| colour | SK-5114 |
| Product category | Electric furnace |
| Rated voltage | 220V |
| usage mode | Automatic |
| Packaging List | As shown in the figure |
| Insulation function | nothing |
| brand | SOKANY |
| 3C certificate number | 2016010712859069 |
| Rated power | 50/60 |
| control mode | Mechanical |
| package | color box |
| Mode of operation | Touch based |
| weight | 1.5 |
| Product size | As shown in the figure |
| function | Fry, boil, stew, stew, heat and bake |
| Rated frequency | 1000W |
| Intelligent type | Intelligence is not supported. |
| Speed regulation | have |
Instock
There are no reviews yet.