Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 19 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Luouphei Model | EL-3020A |
| Model Number | EL-3020A, Hot Dog Sandwich Maker |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-800W |
| No. of Slices | 1 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | LUOUPHEI |
| Origin | Mainland China |
| Size | 235*165*85mm |
Instock
There are no reviews yet.