Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 550w |
| No. of Slices | 1 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | siwenyeden |
| Origin | Mainland China |
| Heating method | Heating tube heating |
| Usage | Semi-automatic |
| control mode | Mechanical |
| product size | 235*165*85mm |
Instock
There are no reviews yet.