Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 9 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | SH546B |
| Function | Adjustable Thermostat, Cool Touch Exterior, Non-Stick Cooking Surface, HeatingBakingFried EggThawOther |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 801-1000W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Product Category | Breakfast Machine |
| Model | SH546B |
| With a grill or not | None |
| With a dustproof cover or not | Yes |
| Rated Voltage | 110-240V |
| Rated Frequency | 50-60HZ |
| Rated Power | 850W |
| Heating Mode | Heating Pipe Heating |
| Control Mode | Mechanical |
| Usage | Semi-automatic |
| Applicable Number | 2-3People |
| Name | Sandwich maker, toaster |
Instock
There are no reviews yet.