Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 23 × 13 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1001-1200W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.