Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 48 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| No. of Slices | 6 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | OIMG, None |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 6 Months |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Voltage | 220V/110V |
| Power | 1550W |
| Weight | 12 KG |
| Dimension(L*W*H) | 45*43*28cm |
| Year | 2023 |
| Warranty | 6 Months |
| Key Selling Points | Automatic |
| Product name | 2 Plate Sandwich Press Machine |
| MOQ | 1 Pcs |
| After-sales Service Provided | Online Support |
| Power Source | Eletric |
| Function | Multifunctional |
| Usage | Commercial Usage |
| Suitable for | Commercial Snack |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Shape | Customrized |
| Item Name | Bakery Machine |
Instock
There are no reviews yet.