Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >1201W |
| No. of Slices | 6 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | LISM, QY |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Industries | Hotels, Restaurant, Home Use, Food Shop, Food & Beverage Shops, Other |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2020 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Henan, China |
| Voltage | 220V |
| Weight | 25 KG |
| Dimension(L*W*H) | 430*248*565mm |
| Year | 2023 |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Product name | Burger Toaster Heater Toasting Hamburger Toast Machine |
| Usage | burger buns toaster |
| Function | burger toaster machine |
| Application | Snack Food |
| Keyword | burger bread toaster |
| Advantage | Hot Sale Vertical Conveyor |
| MOQ | 1 Set |
| Material | Stainles Steel |
| Capacity | 3000pcs/h |
| Product color | burger buns toaster |
Instock
There are no reviews yet.