Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.741 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 17 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 300W |
| No. of Slices | 4 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates, Waffle Plates |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.