Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.316 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Electric Burger Maker |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 600-800W |
| No. of Slices | 3 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates |
| Brand Name | VGEBY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.