Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 26 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 6V, 240 |
| Power (W) | 1w, 1200 |
| No. of Slices | 6 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | OIMG, coochef |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Type | Electric Grill Pan, Snack Electric Skiilet Grill |
| Material | Die Casting Aluminum |
| Non-Stick Material | PTFE |
| Function | Non-Stick Cooking Surface, SMOKELESS, Frying/Cooking |
| Lower Grill Size | 28.7*23.5*13 |
| Upper Grill Size | 28.7*23.5*13 |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | QL-258 |
| Color | Black+Customized |
| Plate Material | Die cast Aluminum |
| Suit for | 1-3 People |
| Heating Way | Heating Element |
| Product Name | Electric Grill |
| Advantage | Non-Stick Cooking Surface |
| Feature | Non Stick/Mini |
| Non Stick Coating Surface | PTFE |
Instock
There are no reviews yet.