Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.84 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| No. of Slices | 1 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
| Mini Baking Pan | Bread Hot Dog Toaster |
| Panini Press | Sandwich Making Machine |
Instock
There are no reviews yet.