Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates |
| Brand Name | HAOYUNMA, Dulong |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Industries | Hotels, Food & Beverage Factory, Restaurant, Home Use, Food Shop |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2020 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | PLC |
| Condition | New |
| Place of Origin | Jiangxi, China |
| Voltage | 220-240 |
| Weight | 14 KG |
| Dimension(L*W*H) | 44*41*25cm |
| Year | 2022 |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | Long Service Life |
| Product name | electric contact grill |
| Keywords | contact grill |
| Material | Stianless Steel |
| Type | commercial electric contact grill |
| Brand | dulong |
| Power Source | Electric Power |
| Application | Home Kitchen Hotel Room Restaurant |
| Color | Silver White |
| Item | Commercial Food Machine |
| Advantage | Easy Operation High Efficiency |
Instock
There are no reviews yet.