Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 15 × 18 cm |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 801-1000W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.