Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 43 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 5w |
| No. of Slices | 4 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.