Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 36 × 16 cm |
| Capacity | >8L |
| Brand Name | XMSJ, SIPPON |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | BJC2081 |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Power (W) | 150W/250W |
| Voltage (V) | 21.6V |
| Motor Type | Brushless Motor |
| After-sales Service Provided | None, Free spare parts |
| Warranty | None |
| Type | Handheld |
| Installation | HAND HELD |
| Function | Wet And Dry |
| Application | Hotel, Car, Household |
| Power Source | Battery |
| App-Controlled | NO |
| Suction Power (Airwatts) | 51-80AW |
| Private Mold | NO |
| Maximum Runtime | 30-60min |
| Product Net Weight | 0.5-1Kg |
| Nozzle Number | ≤3 |
| Name | Handheld vacuum cleaner |
| Color | Injection color |
| Nominal power | 150W/200W |
| Dust tank capacity | 0.5L |
| Vacuity | H:16.4Kpa L:10Kpa |
| Battery | 21.6V |
| Battery capacity | 2000mAh |
| Noise | Low:67.1dB(A) High:61.6dB(A) |
| Working Hours | H:10min L:22min |
| Certification | CE/CB |
Instock
There are no reviews yet.