Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 33 × 75 cm |
| Capacity | >8L |
| Brand Name | XMSJ, WIT-TORCH |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 2 years |
| Application | Hotel, Garage, Commercial, Household |
| Power Source | Electric, Gas, 220V |
| App-Controlled | Yes |
| Private Mold | Yes |
| Storage / Tankless | Instant / Tankless |
| Installation | Wall Mounted |
| Housing Material | Stainless steel, Metal Material |
| Power (W) | 24000 |
| Voltage (V) | 220 |
| Place of Origin | China |
| Model Number | L1PB24-T1 |
| Volume (Litre) | 12L-16L |
| Smoke Extraction Method | Flue Type |
| Gas type | NG(2000Pa)/LPG(2800Pa) |
| Water Pressure Start | 0.02Mpa-0.8Mpa |
| Heat exchanger | Copper |
| HEAT EFFICIENCY | 91% |
| Feature | Wall Mounted Easy Installation |
| Burner | High Efficiency Burner |
| Panel | White Panel |
| Function | Heating + Hot Water |
Instock
There are no reviews yet.