Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 38 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <4L, 10L |
| Brand Name | XMSJ, ANTO |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | AT-10A |
| Housing Material | Plastic |
| Power (W) | 1500-2000 |
| Storage / Tankless | Storage |
| Voltage (V) | 220 |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 3 years |
| Installation | Wall Mounted |
| Application | Hotel, Garage, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Product Name | Storage Electric Water Heater |
| Water Tank Capacity | 10L |
| Weight | N.W.3KG G.W.4KG |
| Product Size | 28*28*26cm |
| Packing Size | 34.5*38*34.5cm |
| Safety Class | IPX4 |
| Heating Type | Die Cast Aluminum Heater |
| Overheat Protection | 75℃ |
| Wattage | 1.5-2kW |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.