Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 100 × 80 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | >8L, 1500kg/h |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Not Available |
| Marketing Type | Hot Product 2019 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Model Number | TS-X300D |
| Voltage | 380V |
| Power | 3.5kw |
| Dimension(L*W*H) | Can be customized |
| Weight | 220 KG |
| Warranty | 1 Year |
| Raw material | Fruit, Vegetables |
| Key Selling Points | Automatic |
| Name | Vegetable Washer |
| Application | Vegetable Fruit Washing Machine |
| MOQ | 1 Set |
| Color | Silver |
| Washing type | Water Bubble Washing |
| Material | SUS304 Stainless Steel |
| Used for | Industrial Vegetable Fruit Cleaning Machine |
| Package | Wooden Case |
| Processing Types | Fruit Vegetable Bubble Washing |
Instock
There are no reviews yet.