Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | >8L, 4.1-6L |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Washing Mode | Disinfect |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Structure | Washing Basket |
| Fruit Vegetable Washing Machine | Fruit and Vegetable Cleaning Machine |
| Fruit and Vegetable Cleaner | USB Wireless Food Purifier |
| Color | Blue |
| Size | 18.5 9cm 7.28 3.54inch including base |
| Voltage | 5V |
| Usage | USB charging, can used about 25 times after being fully charged |
| Default Each Time | 10 minutes 3-5l water |
| Control Mode | Press the gently |
Instock
There are no reviews yet.