Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 55 × 91 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 4L*2 |
| Model Number | ZM-A126 |
| Certification | CE |
| Type | Air-Cooling |
| Capacity | >1501ml |
| Power (W) | 1250W |
| Brand Name | JAFFA |
| Origin | Mainland China |
| Product Name: | Desktop Ice Cream Machine |
| Rated power: | 1250W |
| Voltage: | 110V/220V |
| Rated frequency: | 60Hz/50Hz |
| Hopper capacity: | 4L*2(16*27*15CM) |
| Freezing cylinder capacity: | 1.8L*2 |
| Product net weight: | 54kg |
| Product gross weight: | 68kg |
| 68kg | 41*45*76cm |
| Product packaging weight: | 60*49*92cm |
Instock
There are no reviews yet.