Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 × 55 × 80 cm |
| Capacity (Quart) | 30L |
| Model Number | CFFIC-R1-1 |
| Certification | CE |
| Type | Air-Cooling |
| Capacity | >1501ml |
| Power (W) | 3000W |
| Brand Name | LEIBIN BL |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.