Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.82 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Capacity (Quart) | 2000 |
| Model Number | ice pop mold |
| Certification | CE |
| Type | Air-Cooling |
| Capacity | 500-1000ml |
| Power (W) | 000 |
| Brand Name | starland |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China (Mainland) |
| is_customized | Yes |
| 304 Stainless Steel | Yes |
| Total Types | 6 Types |
| 10pcs/Batch | Yes |
| With sticks holder | Yes |
| Robot welds seamlessly | Yes |
| Features1 | Exquisite cute box, as gift to children & friends |
| Name | Stainless Steel Popsicle Mold Set |
| Size | 14.5*13*10cm |
| Features2 | Kitchen Tools |
| Features3 | Enjoy cool summer and life |
Instock
There are no reviews yet.