Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 267 kg |
|---|---|
| Dimensions | 131 × 88 × 143 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 10 boxes / 8 barrels 12 boxes / 10 barrels 14 boxes / 12 barrels |
| Model Number | ZSG-3 |
| Certification | CE |
| Type | Self-Cooling |
| Capacity | >1501ml |
| Power (W) | 260W, 260w |
| Brand Name | LEIBIN BL |
| LEIBIN BL Model | ZM-A126 |
| Origin | Mainland China |
| Name | Ice Cream Refrigerated Display Cabinet |
| Voltage | 220V |
| weight | 80KG |
| External size | 132*68*123cm |
| Whether lighting | LED lighting |
| Rated frequency | 50Hz |
| Product specifications | 10 barrels/14boxes |
| Internal dimensions | 104*50*34cm |
Instock
There are no reviews yet.