Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | HGrape0001 |
| Certification | none |
| Capacity | <500ml |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.