Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 70 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | VA-HICM-6L |
| Type | Air-Cooling |
| Capacity | >1501ml |
| Power (W) | 151-200W |
| Brand Name | Mvckyi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.