Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 1L |
| Model Number | HK-210 |
| Certification | GS, EMC, CE |
| Type | Self-Cooling |
| Capacity | 500-1000ml |
| Power (W) | 20W |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Size | 42.5×23.5cm |
Instock
There are no reviews yet.