Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 130 kg |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 61 × 94 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 12L |
| Model Number | ZY-28-2 |
| Certification | CE |
| Type | Self-Cooling |
| Capacity | 1001-1500ml, 12L |
| Power (W) | 2200W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
ZY-28-2 |
|
| Origin | Mainland China |
| Name | Hard ice cream |
| Model | ZY-28-2 |
| Power | 2200W |
| Output | 48L per hour |
| Size | 76.5*51.5*84.5CM |
| Weight | 100KG |
Instock
There are no reviews yet.