Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 37 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 115 |
| Model Number | BJM-40 |
| Certification | CE |
| Type | Water-Cooling |
| Capacity | <500ml |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | CANDIMILL |
| Origin | Mainland China |
| Name | Ice cream mould machine |
| Model | BJM-40 |
| Overall dimension of mold | 35 * 26.5 * 25.5cm |
| Cover size | 33 * 24.5 * 10cm |
| Upper mouth length of single ice cup | 5.4cm |
| Thickness of single ice cup | 1.9cm |
| Height of single ice cup | 11cm |
| Capacity of a single ice cup | 80 grams of water |
| Package size | 28 * 37 * 32CM |
| Gross weight | 8.5Kg |
Instock
There are no reviews yet.