Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 48 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Capacity | <500ml |
| Power (W) | 280w |
| Brand Name | Sincas |
| Origin | Mainland China |
| Power Off Protection | Support |
| Cold and Warm | Cold |
| Air Conditioning Power | Small 1 Horse |
| Fixed Frequency/Variable Frequency | Fixed Frequency |
| Cryogen | New Refrigerant R290/100g |
| Type | Mobile Air Conditioner |
| Cooling Power | 550W(1876BTU) |
| Control Mode | Button+APP |
| Air Conditioning Technology | Constant Speed |
| Function | Outdoor Portable Air Conditioner |
| Air conditioning Frequency | 50Hz |
Instock
There are no reviews yet.