Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 280 kg |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 86 × 172 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Capacity | >1501ml |
| Power (W) | 2500 |
| Brand Name | KOAL |
| Origin | Mainland China |
| Dimension | 860*865*1720mm |
| Power | 2500W |
| Product name | Automated ice cream vending machine |
| Function | Automatic Making Ice Cream |
| Type | Ice Cream Machine |
| NET WEIGHT | 280 kg |
| Completion time | 15S |
| Production | 28L/H |
| Feature | 27 inch touch screen |
| Supply Ability | 1000 Piece/Pieces per Month |
| Function1 | ice cream machine |
| Function2 | ice-cream machine |
| Function3 | soft ice cream machine price |
| Function4 | ice cream machine price |
| Function5 | ice cream vending machine |
Instock
There are no reviews yet.