Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 63 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 420ML |
| Model Number | MY-103 |
| Capacity | <500ml |
| Power (W) | 80W |
| Brand Name | XEOLEO |
| XEOLEO Model | MY-103 |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.