Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 751-1000W |
| Certification | ce |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| 3C | 2023190712012161 |
Instock
There are no reviews yet.