Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.692 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 17 × 8 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Model Number | 2N4DRL-RG-F500B |
| Certification | ce |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
| Rated voltage | 110V/220V |
| Rated power | 250W/500W |
Instock
There are no reviews yet.