Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 35 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Model Number | MYL-881 |
| Certification | ce |
| Brand Name | LUOUPHEI |
| Origin | Mainland China |
| Power | 2200W |
| Timing | 3h |
| Heating panel | Black crystal panel |
| Voltage | 220V |
| Color | Beige |
| Size | 375*290*85mm |
| Net weight | 1.72Kg |
| Gear | 10 gear |
| Category | Electric ceramic stove/induction stove |
| Function1 | Boil water/make tea/make coffee/stir-fry |
| Function2 | Stew/soup/hot pot/timer |
| Function3 | Don't pick pot |
| Function4 | 5 functions |
Instock
There are no reviews yet.