Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 27 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Model Number | LYP008QH |
| Certification | ce |
| Brand Name | CUKYI |
| Origin | Mainland China |
| Power | 400W |
| Frequency | 50Hz |
Instock
There are no reviews yet.